Kompletní propagace Vaší firmy

Tvorba responzivních internetových stránek

Responzivní web (web, který se přizpůsobí konkrétnímu displeji a zařízení – počítač, tablet, mobil) je v dnešní době již standardem. Zkusili jste si své stránky zobrazit na tabletu nebo v chytrém telefonu? Možná, že ano, responzivní web nemáte a zdá se Vám, že vše vypadá dobře.
Ale co zobrazení, vyplnění a odeslání formulářů? Co čitelnost a použitelnost menu, zvláště pokud je dělané tak, aby se zobrazilo po najetí myši na danou položku? Co rychlost načítání, a to i v případě, že použijete datový přenos pomalejší než LTE? Už vidíte, co vidí i Vaši potenciální zákazníci?

Na responzivním webu zobrazujeme obsah podle velikosti displeje, podle předpokládané rychlosti přenosu dat a jejich ceně (ne všichni mají neomezený datový tarif a načtení několika obrázků o velikosti 1MB je může stát hodně). Pečlivě postupujeme i při návrhu zobrazení internetových stránek v závislosti na otočení zařízení (zobrazení na šířku a na výšku…).

Responzivní internetové stránky je příjemné ovládat, jednoduše se dají najít základní a důležité informace a tím responzivní web i přivádí nové zákazníky a udržuje stávající. Pomocí svých stránek se zákazníky komunikujete a chcete, aby to pro ně bylo příjemné…

Právě náskok před konkurencí může z Vaší firmy udělat jedničku ve svém regionu.

Svěřte nám přepracování svých současných internetových stránek nebo si nechte vytvořit web zcela nový. Investice se Vám vrátí.

 

Optimalizace internetových stránek pro vyhledávače (SEO)

Optimalizace webových stránek je důležitá nejen pokud chcete být o krok napřed před svou konkurencí. Optimalizace webu také zajistí, že Vás zákazníci najdou i když přesně nevědí, podle jakých výrazů mají Vámi nabízené služby hledat.

Dokážeme analyzovat, jaké výrazy se hledají nejčastěji a podle toho Vám upravit texty. Dále zajistíme účinnou reklamu, aby se Vaše stránky zobrazovaly na předních pozicích.

Registrujeme Vaší firmu do katalogů, zajistíme kvalitní zpětné odkazy, vytvoříme miniweb nebo zvláštní stránku jen pro konkrétní produkt.

 

Tvorba firemního nebo produktového loga

Vytvoříme pro Vaši firmu poutavé a výstižné logo. Respektujeme Vaše firemní barvy, povahu podnikání a Váš osobitý styl a vkus. Nevnucujeme své abstraktní představy, jak by měla Vaše firma vystupovat navenek. Trpělivě si vyslechneme Vaše přání, přivítáme Vaše nápady a společnými silami novému logu vdechneme život.

Můžete si nechat vytvořit více variant na výběr, vytvoříme pro Vás logomanuál.
Logo Vám můžeme vytvořit jen pro použití na internetové prezentaci v základním rastrovém formátu nebo jako vektorový formát pro další použití na velkoformátový tisk, polepy na auto a pod.

Logo pro Váš produkt může být dalším prvkem prezentace výrobků Vaší firmy. Poradíme Vám, jak na to.

 

Tištěná grafika – vizitky, letáky a katalogy

Poutavá vizitka je základním kamenem prezentace Vaší osoby nebo Vaší firmy. Pokud zaujme, máte napůl vyhráno.
Postaráme se o to, aby Vaše vizitka byla dobře čtivá a přehledná, poradíme, co na vizitku dávat a co ne.

Letáky sladíme s Vaší firemní identitou, postaráme se o to, aby Váš leták nebyl pro lidi jen další „leták“.
Spolupracujeme s tiskárnou disponující špičkovou technikou, zajistíme tisk za dobrou cenu se vším komfortem, nemusíte se o nic starat.