Kompletní propagace Vaší firmy

Tvorba responzivních internetových stránek

Responzivní web (web, který se přizpůsobí konkrétnímu displeji a zařízení – počítač, tablet, mobil) je v dnešní době již standardem. Zkusili jste si své stránky zobrazit na tabletu nebo v chytrém telefonu? Možná, že ano, responzivní web nemáte a zdá se Vám, že vše vypadá dobře.
Ale co zobrazení, vyplnění a odeslání formulářů? Co čitelnost a použitelnost menu, zvláště pokud je dělané tak, aby se zobrazilo po najetí myši na danou položku? Co rychlost načítání, a to i v případě, že použijete datový přenos pomalejší než LTE? Už vidíte, co vidí i Vaši potenciální zákazníci?

Na responzivním webu zobrazujeme obsah podle velikosti displeje, podle předpokládané rychlosti přenosu dat a jejich ceně (ne všichni mají neomezený datový tarif a načtení několika obrázků o velikosti 1MB je může stát hodně). Pečlivě postupujeme i při návrhu zobrazení internetových stránek v závislosti na otočení zařízení (zobrazení na šířku a na výšku…).

Responzivní internetové stránky je příjemné ovládat, jednoduše se dají najít základní a důležité informace a tím responzivní web i přivádí nové zákazníky a udržuje stávající. Pomocí svých stránek se zákazníky komunikujete a chcete, aby to pro ně bylo příjemné…

Právě náskok před konkurencí může z Vaší firmy udělat jedničku ve svém regionu.

Svěřte nám přepracování svých současných internetových stránek nebo si nechte vytvořit web zcela nový. Investice se Vám vrátí.

 

Optimalizace internetových stránek pro vyhledávače (SEO)

Optimalizace webových stránek je důležitá nejen pokud chcete být o krok napřed před svou konkurencí. Optimalizace webu také zajistí, že Vás zákazníci najdou i když přesně nevědí, podle jakých výrazů mají Vámi nabízené služby hledat.

Dokážeme analyzovat, jaké výrazy se hledají nejčastěji a podle toho Vám upravit texty. Dále zajistíme účinnou reklamu, aby se Vaše stránky zobrazovaly na předních pozicích.

Registrujeme Vaší firmu do katalogů, zajistíme kvalitní zpětné odkazy, vytvoříme miniweb nebo zvláštní stránku jen pro konkrétní produkt.